تبلیغات
ساراجون - بازداشت مسئولان 4 سایت ضداخلاقی
بازداشت مسئولان 4 سایت ضداخلاقی | دنیای خبر ,
بازداشت مسئولان 4 سایت ضداخلاقی

معاون امنیت دادسرای عمومی و انقلاب تهران به تشریح برخی از پرونده‌های مهم از جمله برخورد با سایت‌های مستهجن و تجمعات اخیر پرداخت.به گزارش ایسنا حداد با اشاره به اقدامات سایت‌هایی كه مسایل ضداخلاقی و مستهجن را در حد بسیار بالایی ترویج می‌كردند و معاونت متبوعش برای برخورد با آنها وارد عمل شده، گفت: اخیرا دفتر اینترنت دادسرای تهران، تعدادی از سایت‌های مستهجن را شناسایی كرده كه جرایم سنگین و خطرناكی را از نظر اخلاقی انجام می‌دادند كه با هماهنگی این دفتر توانستیم مسئولان چهار سایت را دستگیر كرده و سایت‌های مورد نظر نیز بسته شد.

وی با اعلام این‌كه پرونده این چهار نفر با عنوان اتهامی مفسد فی‌الارض در حال رسیدگی است، گفت: مدارك بسیار زیادی از آنها به دست آمده و ارتباط آنها با برخی از كشورها نیز مشخص شده است. به لحاظ این‌كه این سایت‌ها می‌توانست در آینده امنیت اخلاقی جامعه را به مخاطره اندازد، دادسرای امنیت وارد عمل شد.


نوشته شده توسط سارا جون در یکشنبه 13 مرداد 1387 و ساعت 09:08 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ المپیک چین ۲۰۰۸+ Angelina Jolie and Brad Pitt + تانک صورتی + خرگوش+ © Minnie Gupta: Hotest Desi Model in North America+ Tulip Joshi+ هنرمندان بالیوودی + Miss Universe 2008 Dayana Mendoza + Miss Universe 2007 Riyo Mori of Japan + © Miss Universe 2008 Dayana Mendoza of Venezuela+ Charlize Theron+ بدون شرح !!!+ فشن ۲۰۰۸+ عکس دسکتاپی + رابطه‌ی سگ با فسق و فجور

صفحات: