تبلیغات
ساراجون - یاهو دو دامنه پست الكترونیك جدید راه اندازی می كند!
یاهو دو دامنه پست الكترونیك جدید راه اندازی می كند! | دنیای خبر ,

یاهو دو دامنه پست الكترونیك جدید راه اندازی می كند!

این خبر باید زودتر از اینها ارسال می شد... .

 

یاهو پس از گذراندن چند ماه پرتلاطم و چندین اقدام تجاری برای افزایش قیمت سهام در اقدامی جدید تر دو دامنه ایمیل جدید راه اندازی می كند.

 شركت یاهو دو دامنه پست الكترونیك جدید را با نام های ymail.com و rocketmail.com را راه اندازی می كند تا بار دیگر به سهامداران و رقبایش ثابت كند كه قیمت سهامش بیشتر از آن ارزش دارد كه آن ها فكر می كنند.

یاهو دو دامنه پست الكترونیك جدید راه اندازی می كند!

شركت یاهو اعلام كرده است كه كاربران دیگر پس از این می توانند با دامنه های قدیمی و CutiePie4Ever80 خداحافظی كنند و از میلیون ها دامنه جدیدی كه در فضای آنلاین ایجاد خواهد شد استفاده كنند.

این دامنه های جدید امكانات بیشتری را نسبت پست های الكترونیك قدیمی دارند و گنجایش و تعداد آن ها بیشتر از ایمیل های قدیمی است.

پیش از این یاهو صفحات اختصاصی خود را در كشورهای آمریكای لاتین راه اندازی كرده بود و در كشورهای آسیایی هم با اپراتورهای تلفن همراه همكاری هایی را آغاز كرده بود تا بتواند جواب سهامداران خود را بدهد و بار دیگر قیمت سهامش را از 25 دلار به 33 دلار افزایش دهد.


نوشته شده توسط سارا جون در شنبه 12 مرداد 1387 و ساعت 07:08 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ المپیک چین ۲۰۰۸+ Angelina Jolie and Brad Pitt + تانک صورتی + خرگوش+ © Minnie Gupta: Hotest Desi Model in North America+ Tulip Joshi+ هنرمندان بالیوودی + Miss Universe 2008 Dayana Mendoza + Miss Universe 2007 Riyo Mori of Japan + © Miss Universe 2008 Dayana Mendoza of Venezuela+ Charlize Theron+ بدون شرح !!!+ فشن ۲۰۰۸+ عکس دسکتاپی + رابطه‌ی سگ با فسق و فجور

صفحات: